Prečo sme tá správna voľba

Sme o krok vpred

Pre našich partnerov ponúkame recykláciu a uskladnenie stavebnej sute, nákladnú dopravu, prenájom stavebných strojov a zariadení, predaj technických plynov a predaj širokého sortimentu našich výrobkov a ako okrasné kamenivo na záhradnú architektúru.

Sme tu pre Vás

Výrobný program firmy Kameňolomy a štrkopieskovne, a.s. obsahuje finálne kamenárske produkty z prírodného kameňa. Prioritou spoločnosti je uspokojiť zákazníkov kvalitnými dodávkami kameniva, ktoré je certifikované akreditovaným skúšobným ústavom v súlade s EN (európskymi normami).

Naša história

Spoločnosť KaS, a.s. patrí medzi najväčších producentov s dlhoročnou tradícou spracovateľov prírodného kameniva, štrkopieskov a dolomitov na Slovensku. Naša história je dlhá a má za sebou množstvo spokojných zákazníkov a partnerov, ktorí stoja pri nej dodnes.

Vážený obchodný partner,

naša webová stránka bola vystavená hackerskému útoku. Prosím až do odvolania nemusia byť údaje na nej uvedené dôveryhodné.

Súčasne Vás informujeme, že pani Veronika Grombírová už nieje členkov nášho tímu KAS. Keďže máme infomácie, že naďalej vystupuje pod našim menom, oznamujeme Vám, že nemá už s našou spoločnostťou nič spoločné. V prípade, že by Vás kontaktovala dajte nám prosím vedieť.

Vážení obchodní partneri oznamujeme vam že odo dňa 4.9.2023 je našou novou posilou v tíme nový výrobny riaditeľ pán Richard Kroupa.
Tel 0911 368 977
vyrobnyriaditel@ba.kas.sk

Jozef Benč ostáva členom nášho tímu na novej pozícii.

Ďakujeme tím KAS a.s.

This will close in 20 seconds